mediateka

„Jak sobie poradzić ze śmiercią rodzica”

„Jak sobie poradzić ze śmiercią rodzica”

Richard Gilbert; WAM; 2004

Wielu z nas już to przeżyło: śmieć matki czy ojca. Dominujące poczucie osamotnienia, bezradności czy nieporadności...Zdaje nam się, że zostaliśmy zupełnie sami; pozbawieni schronienia, rady...Mijają lata i okazuje się, że jeszcze nie przeżyliśmy tej ważnej straty. Richard Gilbert, na podstawie własnego bólu i żalu, daje nadzieje tym z nas, którzy dotychczas szli samotnie przez smutek i żałobę. Autor jest szczery i autentyczny; nie zarzuca nas pretensjonalnymi teoriami i niepotrzebnymi słowami. Oferuje mądre, praktyczne rady dla zranionej duszy. To wszystko sprawia, że proponowana książka staje się cenną pomocą w uzdrowieniu dorosłego człowieka, który doświadczył śmierci któregoś z rodziców i pogrążony jest w żałobie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

 

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.