Aktualności

20/03/2018

Rozpoczynamy nabór na staż psychologiczny w telefonie wsparcia dla osób w żałobie.

więcej >

Zapraszamy!

 

13/03/2018

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Michałem, tatą po stracie dzieci w okresie okołoporodowym.

więcej >

„To co mnie wspierało to pozytywna postawa do smutku. Nauczyłem się szanować swój smutek.”

Michał Moniewski opowiada Milenie Pacudzie, psycholog z naszej fundacji, o swoim doświadczaniu żałoby i radzeniu sobie z uczuciami związanymi ze stratą.

Dzieli się też tym co było dla niego źródłem wsparcia i skąd czerpał siłę.  Ważną częścią tej rozmowy jest temat relacji z żoną i wzajemne wspieranie się w bólu.

Jest to kontynuacja cyklu rozmów z osobami po stracie, a jednocześnie dopełnienie historii Marty, żony Michała ( treść rozmowy z Martą tu)

Michale, dziękujemy za Twoją gotowość do podzielenia się swoim doświadczeniem.

Rozmowy można posłuchać tutaj

 

12/03/2018

Bezpłatne szkolenie - 23.03.2018!

więcej >

Już 23 marca w Warszawie organizujemy trzecie bezpłatne szkolenie dotyczące dobrych praktyk HR w sytuacji śmierci pracownika oraz bliskiej mu osoby. Szkolenie prowadzone jest przez psychologów oraz radcę prawnego, którzy odnoszą się do aspektów psychologicznych, komunikacyjnych, organizacyjnych i prawnych dotyczących radzenia sobie ze stratą w organizacji. Adresowane jest przede wszystkim do osób związanych z obszarem HR, w tym do partnerów, dyrektorów, managerów i specjalistów HR. 

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 502 568 636 lub mailowy pod adresem: szkolenia@naglesami.org.pl  Więcej informacji, w tym formularze zgłoszeniowe znaleźć można na stronie naszego projektu NAGLE ZMIANA

Szkolenie realizujemy dzięki wsparci Fundacji ENERGA. Relacja z poprzedniego szkolenia dostępna jest tutaj

Zapraszamy!

 

 

08/03/2018

Ruszają nowe grupy wsparcia - w Krakowie, w Białymstoku i w Gdyni. Zapraszamy.

więcej >

Szczegółowe informacje dotyczące grup znajdują się w zakładce «Grupy wsparcia»

 

 

 

02/03/2018

Zapraszamy na warsztat dla rodziców: "Jak rozmawiać z dziećmi o przemijaniu i śmierci?"

więcej >

Przemijanie i strata dotyczą każdego z nas. Unikając rozmów na ten temat, często próbujemy chronić siebie i dzieci przez trudnymi uczuciami, wątpliwościami i bezradnością. Na warsztatach spróbujemy zbliżyć się do tego tematu, sprawdzić co pojawia się w nas, kiedy myślimy o stracie. 

Szczegółowe informacje o warsztacie znajdują się tutaj. 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.