Aktualności

18/01/2018

Rozmowa z Anną Sokołowską, psychologiem fundacji, w miesięczniku Zdrowie.

więcej >

W lutowym numerze miesięcznika Zdrowie ukazał się wywiad z Anną Sokołowską.

Jest to rozmowa o przeżywaniu żałoby i radzeniu sobie ze stratą bliskiej osoby, a także o tym jak najlepiej wspierać tych, którzy są w żałobie.  Terapeutka odpowiada też na pytanie o to kiedy dobrze jest skorzystać z pomocy specjalisty.  Zachęcamy do przeczytania. 

 

 

15/01/2018

Marta, która doświadczyła straty dzieci w okresie okołoporodowym, odpowiedziała na pytania naszej psycholog.

więcej >

„Zauważyłam też, że po śmierci Córeczki stałam się odważniejsza. Dotknęłam jakiegoś tragicznego Absolutu, styku Życia i Śmierci, a potem życie nie jest takie samo.”

Marta Lackowska opowiedziała nam o trudnym procesie swojej żałoby , której doświadczała wspólnie z mężem. W rozmowie dzieli się między innymi tym co było trudne, a co wspierające. Mówi o swoich nadziejach i lękach związanych z kolejną ciążą zakończoną narodzinami synka.

Zapraszamy do przeczytania tej poruszającej rozmowy. (tu

Marto, dziękujemy. 

 

09/01/2018

Bezpłatne szkolenia dotyczące żałoby w miejscu pracy.

więcej >

Dzięki wsparciu Fundacji ENERGA organizujemy bezpłatne szkolenia dotyczące dobrych praktyk HR w przypadku śmierci pracownika oraz bliskiej mu osoby. Kierujemy je przede wszystkim do osób związanych z obszarem HR, w tym szczególnie do dyrektorów, managerów i specjalistów HR. 

Ostatnie szkolenie, które realizowaliśmy w listopadzie, cieszyło się dużym zainteresowaniem: 

http://naglezmiana.pl/wydarzenia/szkolenie-dobre-praktyki-hr.html 

Na kolejne bezpłatne szkolenia zapraszamy 2 lutego i 23 marca 2018 w Warszawie. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie naszego projektu NAGLE ZMIANA.  

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.