Aktualności

06/09/2013

Zapowiada się słoneczny weekend. Polecamy Europejskie Dni Dziedzictwa w Poznaniu!

więcej >


Jak co roku we wrześniu w Poznaniu odbędą się Europejskie Dni Dziedzictwa! W sobotę 7 września na Ostrowie Tumskim czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji!

7 września 2013 r. (sobota), g. 18,
Mieszko I - inwestor, czyli o średniowiecznym boomie budowlanym słów kilka- wycieczka z prelekcją, miejsce spotkania: Śluza Tumska na Ostrowie Tumskim w Poznaniu, wstęp wolny!

 

 

30/08/2013

Festiwal Przemiany

Przyszłości nie da się przewidzieć ale można ją kształtować. Uczestnicy tegorocznej edycji Festiwalu Przemiany będą mogli się przekonać, że moc tworzenia przyszłości ma każdy z nas.

więcej >

Jak rozwój technologii i nowych mediów wpłynie na życie człowieka?

Zastanawiają się organizatorzy festiwalu Przemiany, który rozpocznie się 5 - go września w Centrum Kopernika w Warszawie.
Zapraszamy do zapoznania się z programem festiwalu:
http://www.przemianyfestiwal.pl/

 

 

28/08/2013

GRUPA WSPARCIA w KRAKOWIE - ZGŁOSZENIA

więcej >

GRUPA WSPARCIA w KRAKOWIE - ZGŁOSZENIA
Zapraszamy na grupę wsparcia dla osób w żałobie.
Spotkania są bezpłatne, odbywają się w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca w godzinach 18:00-20:00 przy ul. Bernardyńskiej 9/2a w Krakowie. Grupa będzie liczyć ok. 8 osób.

Zgłoszenia: prosimy o kontakt mailowy i podanie swojego numeru telefonu na adres e-mail: krakow@naglesami.org.pl
Przed rozpoczęciem udziału w spotkaniach grupowych odbędzie się spotkanie indywidualne każdego uczestnika z terapeutką prowadzącą.

Spotkania poprowadzi: Mariola Kijak - Tempska.
Początek spotkań: wrzesień 2013 roku.

 

 

26/08/2013

Grupa wsparcia w Warszawie ruszy od września...

więcej >

Grupa wsparcia w Warszawie.
Przypominamy i informujemy, że grupa wsparcia ruszy od września. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu. W tej chwili trwa nabór do grupy, przed przystąpieniem do grupy jest konsultacja. Konsultacja i uczestnictwo w grupie jest bezpłatne. Szczegółowe informacje, zapisy na konsultacje będą odbywały się po 5 września. Kontakt: psycholog@naglesami.org.pl

 

 

23/08/2013

W najbliższą niedzielę w Warszawie..

rozpocznie się festiwal uliczny wszystkich mieszkańców stolicy

więcej >

WARSZAWA

W Warszawie w niedzielę 25 sierpnia 2013 o godz. 13:00 rozpocznie się festiwal uliczny wszystkich mieszkańców stolicy, których różne pochodzenie składa się na barwną mozaikę kulturową, często niedostrzeganą czy niedocenianą w codziennym pośpiechu.

Jego celem jest promocja wielokulturowości mniejszości narodowych i etnicznych oraz społeczności imigranckich obecnych w Warszawie, poprzez wspólną zabawę, sztukę, muzykę i taniec. W przygotowanie tego wydarzenia zaangażowanych jest wiele organizacji i instytucji promujących kultury społeczności mniejszościowych i imigranckich oraz osoby bezpośrednio się z nich wywodzące, które chcą zaprezentować swoje tradycje szerokiej publiczności. Street Party stało się wizytówką Warszawy. Wspólna zabawa w sercu stolicy, w tańcu i przy dźwiękach muzyki, łączy ludzi ciekawych świata, zafascynowanych jego różnorodnością, chcących go poznawać także dzięki rozrywce.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.