Aktualności

23/12/2015

Życzymy Wam spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

więcej >

Ciepła, nadziei i spokoju z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku 

życzy

Zespół Fundacji Nagle Sami

14/12/2015

Zmiany kadrowe w Fundacji

więcej >

Z przykrością pragnę poinformować, że z dniem 8 grudnia br. Karolina Skrzypczyk przestała pełnić obowiązki członka zarządu i rozstała się z Fundacją. Na członka zarządu powołany został Piotr Kiembłowski, zaś Anna Sokołowska została koordynatorem zespołu psychologów.


Pozdrawiam,

Olga Puncewicz

Prezes zarządu Fundacji „Nagle Sami”

 

04/12/2015

Zajęcia relaksacyjne ostatnie w tym roku w piątek 18 grudnia

więcej >
W tym miesiącu zajęcia relaksacyjne dla uczestników terapii i warszawskich grup wsparcia odbędą się w piątek 18 grudnia.
Będzie nam miło podziękować sobie wzajemnie za ten rok wspólnych ćwiczeń.
Zapraszamy !
 

03/12/2015

Już jutro specjalny pokaz filmu Sati na Krakowskim Festiwalu Górskim

więcej >

Już jutro podczas Krakowskiego Festiwalu Górskiego odbędzie się specjalny pokaz filmu "Sati". Film jest wspomnieniem o Piotrze Morawskim, przedstawia też poruszającą historię żałoby Olgi Puncewicz. Obraz był wielokrotnie nagradzany na całym świecie. W Polsce zostanie pokazany po raz drugi. Wszystkich, którzy maja możliwość zapraszamy do Krakowa.

Więcej o filmie i festiwalu tu: 

http://kfg.pl/2015/11/specjalny-pokaz-filmu-sati/

 

 

02/12/2015

Zachęcamy Was do dzielenia się Waszymi historiami

więcej >

Niedawno zamieściliśmy historię Pani Dominiki, która wywołała duże poruszenie. Dla wielu osób to bardzo ważne i pomocne dowiedzieć się o tym, że nie są sami w swoim przeżywaniu, że ktoś doświadczył podobnej sytuacji. Dlatego zachęcamy osoby, które mają w sobie taką gotowość, do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.