grupy w Fundacji Nagle Sami

grupy wsparcia

Grupy wsparcia Fundacji Nagle Sami powstały z myślą o tych, którzy stracili ukochane osoby i nie radzą sobie po ich śmierci, a w swoim cierpieniu potrzebują obecności innych. Nie każdy wtedy znajduje oparcie w rodzinie i przyjaciołach. Spotkania osób, które łączy doświadczenie straty kogoś bliskiego dają możliwość dzielenia się uczuciami i myślami, pozwalają uwolnić się od poczucia osamotnienia i niezrozumienia. Tutaj, gdy ktoś mówi „rozumiem”, to naprawdę rozumie.

Przed przystąpieniem do grupy zapraszamy na konsultację z psychologiem.

Grupy wsparcia działają w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Tychach, Białymstoku, Poznaniu, Łodzi i Gdyni.

Aby dowiedzieć się więcej o grupie wsparcia w danym mieście, poznać zasady jej funkcjonowania i koszt uczestnictwa, należy wybrać odpowiednie miasto z menu po lewej stronie.

Więcej informacji i zapisy: 502 511 138 w godzinach 9:30 — 16:30 lub  info@naglesami.org.pl

Czym się rózni grupa wsparcia od grupy terapeutycznej? 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.