mediateka

Duża ryba

Duża ryba

reżyseria: Tim Burton, 2003

Tim Burton przyzwyczaił odbiorców do niesamowitych historii wypełnionych po brzegi barwnymi postaciami. Nie inaczej jest tym razem – film mieni się różnorodnością wątków, charakterów i zaskakujących zdarzeń. Przy tym jest to film o odchodzeniu – o tym, jak zmierzyć się z historią życia swojego umierającego ojca i jak opowiedzieć o własnej śmierci – o tym, jak chciałoby się umierać. Jak sprawić, żeby śmierć była pięknym zakończeniem powieści przygodowej? Jak snuć opowieść o trudnych doświadczeniach w sposób, który pozwoli nam przyjąć je do naszego życia, jak rozdział wielkiej księgi? Big Fish porusza te kwestie w sposób bajkowy, poruszający i niezwykle mądry.

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.