Anioł Stróż :D

Anioł Stróż :D

Postautor: Piotr » 09 lut 2013, 8:22

Czy wierzy ktoś w Anioła Stróża? Ja mam czasem wrażenie, że mój tata jest koło mnie jako właśnie Anioł Stróż i pilnuje, żeby nic złego mi sie nie stało chociaż to prawie już 30 lat jak odszedł do lepszego świata.
Piotr

Re: Anioł Stróż :D

Postautor: szafirowaaa » 11 mar 2013, 19:47

Ja wierzę w to, że opiekę nad nami dzierży jakaś bliżej nieokreślona energia, może być to tzw. Anioł Stróż. Ważne, że jest to ktoś lub coś, a my jesteśmy w stanie to w jakiś niewytłumaczalny sposób odczuć. Myślę sobie też, że są ludzie, którzy są na wyczuwanie tej energii bardziej podatni niż inni. Może masz to szczęście i jesteś jedną z nich...

Ps. Masz czasami takie poczucie, że czujesz tatę obok siebie, w sensie czy go wyczuwasz?
"Są rzeczy trudne i niemożliwe".
K.
Awatar użytkownika
szafirowaaa

Postautor: Piotr » 16 sie 2013, 10:23

To uczucie/ przeczucie nie do opisania. Po prostu się wie i już. Czasem jak chcę, żeby był koło mnie to tego nie ma (uczucia) a czasem zaczynam czuć, ze ktoś jest koło mnie. Może to infantylne albo prostackie ale tak jest. A energia- w tym chyba też coś jest- napędza mnie do życia.
Piotr

Postautor: ewex » 22 wrz 2013, 1:01

Oczywiście, że jeżeli czujesz obok siebie druga osobę to ona w tym czasie jest przy Tobie - znam te uczucia.
ewex

Wróć do Żałoba po rodzicu / rodzicach