Polecane

Polecane

Postautor: aniolek505 » 10 sty 2013, 19:45

Witam was, z filmów które moim zdaniem są godne polecenia to:
"Drzewo życia"
"Ps.Kocham Cię"
"Drzewo"
"List w butelce"
"Pamiętnik"
"Twój na zawsze"
"I wciąż ją kocham"
"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"
"Szkoła uczuć"
"Jeden dzień"
"Za wcześnie umierać "
i wiele innych
aniolek505

Re: Polecane

Postautor: Jaga » 27 sty 2013, 21:36

A ja uwielbiam "Szósty zmysł"
"Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie." P. Simons
Jaga

Postautor: Niulka » 28 sty 2013, 8:19

"Ps.Kocham Cię"
"Uśmiech nie zawsze oznacza, że ktoś jest szczęśliwy. Czasami po prostu oznacza, że ktoś jest silny".
Niulka

Postautor: Jaga » 28 sty 2013, 20:18

Niulka pisze:"Ps.Kocham Cię"
Czytałam recenzje i opis :) Książka już zamówiona. Czekam na przesyłkę
"Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie." P. Simons
Jaga

Postautor: Jaga » 08 lut 2013, 22:06

Ps. Kocham Cię - oglądałam film, czytałam książkę. Jedno i drugie wielokrotnie wzrusza, a momentami bawi. Jednak książka przedstawia dużo więcej emocji i daje więcej do myślenia. Gorąco polecam dla osób pogrążonych w żałobie po starcie ukochanej / ukochanego oraz dla ich bliskich i znajomych. Może dzięki tej książce nasi znajomi lepiej zrozumieją dlaczego czasem zachowujemy się tak dziwnie i jak wygląda nasza walka o "dalsze życie". Nam natomiast pozwala zrozumieć, że życie toczy się dalej, a nasi bliscy mimo wszystko mają prawo się nim cieszyć. Jeszcze raz polecam.
Jaga

Wróć do Filmy