Witamy na FORUM <-> tu sprawy natury ogólnej...

Re: Witamy na FORUM <-> tu sprawy natury ogólnej...

Postautor: Olga » 23 gru 2012, 19:53

Kochani
Jutro Wigilia, dla wielu z Was inna, nowa, taka której się boicie. Chcę Wam życzyć spokoju, bo on jest potrzebny każdemu, a Wam w szczególności, ogromnej siły wewnętrznej byście umiały zmierzyć się z innym, nowym życiem, harmonii, bo dzięki niej spokój w Waszych sercach zagości wtedy szybciej i już na zawsze. Życzę Wam również zdrowia, dbajcie o siebie, bo sama wiem jak jest ciężko, kiedy do tego wszystkiego siada nam zdrowie. Pragnę, abyście zostały obdarowane ogromem ludzkiej życzliwości, bo bez niej ciężko jest żyć, ogromnego wsparcia przyjaciół, którzy ciągną nas czasem za uszy, ale tylko po to, by nas wyrwać z przerażającej otchłani w tych trudnych chwilach. Jutro dzieląc się opłatkiem, pomyślę o Was. O tych których poznałam, Szafirka, Udasia, Olga, Hieronim, i o tych, których nie pamiętam z imienia, czy nicku, ale pamiętam Wasze historie. Jestem z Wami. Pozwólcie, że zacytuję słowa kolędy Zbigniewa Preisnera.

...Daj nam wiarę, że to ma sens.
Że nie trzeba żałować przyjaciół.
Że gdziekolwiek są - dobrze im jest,
Bo są z nami choć w innej postaci.
I przekonaj, że tak ma być,
Że po głosach tych wciąż drży powietrze.
Że odeszli po to by żyć,
I tym razem będą żyć wiecznie
Olga

Postautor: szafirowaaa » 24 gru 2012, 9:43

Dzięki Olga za piękne życzenia...
Ja wszystkim życzę, żeby przeżyli te święta bez względu na to czy będą świętować tak jak w poprzednich latach czy też zrobią sobie anty święta.
Zdrowia, siły, chociaż kilku chwil radości, ale nie tylko w święta... w życiu codziennym, każdego dnia.
Ja też pomyślę o Was wszystkich i skumuluję całą swoją energię, żebyśmy dali radę żyć.
"Są rzeczy trudne i niemożliwe".
K.
Awatar użytkownika
szafirowaaa

Postautor: Niulka » 20 sty 2013, 18:03

Olga:-)
Ten uśmiech to podziękowanie za to że TY się pojawiłaś a że ja znalazłam to miejsce:-)
(znalazłam z pomocą Jagi i jej tez dziękuję)
Szkoda, że Warszawa tak daleko, bo choć jestem na forum ,,świerzynką,, to czytając te wszystkie historie bardzo chciałabym was poznac osobiście,może kiedys nam sie uda:-)
"Uśmiech nie zawsze oznacza, że ktoś jest szczęśliwy. Czasami po prostu oznacza, że ktoś jest silny".
Niulka

Postautor: szafirowaaa » 20 sty 2013, 19:15

Oby Niulka :)
Może któregoś dnia uda Ci się dotrzeć do Wa-wy i do nas wszystkich...

ps. Olga z forum to nie Olga Morawska, ale forumowa Olga to świetna kobieta :) i taka bardzo empatyczna.
K.
Awatar użytkownika
szafirowaaa

Postautor: Niulka » 20 sty 2013, 22:11

Ja już kombinuje jak to zrobić:-) i chodzi mi po głowie pewien plan bo z jedną z dziewczyn z forum mam kontakt osobisty,mieszkamy blisko i może uda mi sie namówić ją na taki "wypad"
a często sie spotykacie?ja mam do Wawy jakies 250km...
"Uśmiech nie zawsze oznacza, że ktoś jest szczęśliwy. Czasami po prostu oznacza, że ktoś jest silny".
Niulka

Postautor: szafirowaaa » 21 sty 2013, 9:05

Co 2 tyg. we wtorek mamy grupę, a w każdy ostatni czwartek m-ca spotkanie kulturalne :) zatem jakbyście się we 2 zgadały to może byłaby szansa dotarcia do Wa-wy.
K.
Awatar użytkownika
szafirowaaa

Postautor: Izek » 24 mar 2013, 10:06

Witam Was bardzo serdecznie , kilka dni temu odnalazłam Wasze forum , tak jak Wy przeszłam przez tragedię osobistą , trudno powiedzieć czy mam to za sobą , ale tak mi się przynajmniej wydaje , że się już jakoś pozbierałam i poukładałam , żyję dalej ... uśmiecham się ...robię wiele wspaniałych rzeczy ... jestem NOWA , ale bardzo chcę pomagać , czasami zdarza się , że potrzebuję tej pomocy jeszcze sama.... Niestety też nie jestem z Warszawy , ale kto wie może też kiedyś Was odwiedzę .... jestem z Wami całym sercem i podobnie jak Olga oferuję wam swoją pomoc .... wiem jak pisanie może pomagać , pozwala wyrzucić z siebie ten krzyk , ból , żal , cierpienie ....wielu z Was czyta i nie może się odważyć , aby napisać na forum , bo po prostu się boi ...dlatego myślę że pomysł Niulki z podaniem swojego adresu jest bardzo dobry ... bo kto inny może nam pomóc jak nie inna osoba , która przeżyła podobne tragedie i wie co czujemy ... dlatego kochani podaję swój adres izek.nowa@wp.pl , piszcie .... piszcie ....i piszcie ... a ja jestem z Wami całym sercem ... razem damy radę . Ciszę się ogromnie że powstają takie miejsca jak to , tak wielu jest ludzi którzy potrzebują takiej pomocy ... :)
Do poczytania , bo zamierzam być z Wami i " ciągnąć Was za uszy z tej otchłani " w której jesteście i do której czasami wracamy...

Izek, razem na pewno damy radę :)
Izek

Poprzednia

Wróć do Kwestie ogólne dotyczące forum