mediateka

Genua. Włoskie lato

Genua. Włoskie lato

reżyseria: Michael Winterbottom; Wielka Brytania, Włochy; 2008

Ten brytyjsko-włoski dramat ukazuje  losy dojrzałego mężczyzny oraz jego dorastających córek. Niespodziewanie umiera  ich ukochana żona i matka. W poszukiwaniu ukojenia rodzina udaje się do pięknej Genui.  Na pozór może wydawać się, że wszystko powoli zaczyna wracać do normy. Joe odnajduje się na uczelni jako podziwiany przez młode studentki wykładowca, a nastoletnia Kelly zawiera nowe znajomości i czerpie garściami z uroków włoskiego życia. Adaptację w nowej rzeczywistości zdecydowanie trudniej znosi jedenastoletnia Marry. Czy jest to związane z faktem, że dziewczynka przyczyniła się do śmierci ukochanej mamy?  Przechadzając się tajemniczymi uliczkami rozpalonego słońcem włoskiego miasteczka zauważa duch zmarłej matki… Podążając za nim znajduje się o włos od własnej śmierci.

„Genua. Włoskie lato”  to okraszony widokami malowniczych uliczek obraz życia trzech bliskich sobie osób, przeżywających ten sam dramat, ale na trzy różne sposoby.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.