czym się zajmujemy

grupy wsparcia

Grupy wsparcia Fundacji Nagle Sami powstały z myślą o tych, którzy stracili ukochane osoby i nie radzą sobie po ich śmierci, a w swoim cierpieniu potrzebują obecności innych. Nie każdy wtedy znajduje oparcie w rodzinie i przyjaciołach.

Spotkania osób, które łączy doświadczenie straty kogoś bliskiego dają możliwość dzielenia się uczuciami i myślami, pozwalają uwolnić się od poczucia osamotnienia i niezrozumienia. Tutaj można otrzymać akceptację, a gdy ktoś mówi „rozumiem”, to naprawdę rozumie.Nasze doświadczenie pokazuje, że to właśnie grupy wsparcia są często najbardziej efektywną formą pomocy psychologicznej w żałobie.

Przed przystąpieniem do grupy zapraszamy na konsultację z psychologiem.
Spotkania odbywają się co drugi tydzień przez 12 miesięcy.
Uczestnictwo jest odpłatne.
Obecnie ruszyła grupa w Warszawie.
Więcej informacji i zapisy: info@naglesami.org.pl , 502 511 138
I w zakładce grupy wsparcia: http://naglesami.org.pl/grupy-wsparcia.html

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.