Dla dzieci i rodziców

Jak pomagamy dzieciom?

Prowadzimy grupowe i indywidualne formy wsparcia. 

Warsztaty dla dzieci

 Zajęcia odbywają się w grupie dzieci, które doświadczyły straty bliskiej osoby.

Podobne doświadczenia  zbliżają i pozwalają uwolnić się od poczucia osamotnienia i izolacji. Dzieci mają szansę uzyskać wsparcie i lepiej zrozumieć nową sytuację.

Spotkania są prowadzone przez psychologów dziecięcych, odbywają się co dwa tygodnie, we wtorki w godz. 16.00 – 17.30, są bezpłatne. Zapraszamy dzieci od 6 roku życia.

Zapisy i informacje: info@naglesami.org.pl,  tel.: 502 511 138 

Warsztaty dla młodzieży

Są to spotkania dla nastolatków, których łączy doświadczenie straty kogoś bliskiego.

Na warsztatach tworzymy przestrzeń do wyrażania emocji, zadawania pytań i wspólnego szukania odpowiedzi, dzielenia się wątpliwościami i obawami. Uczestnictwo w spotkaniach pomaga w oswajaniu nowej sytuacji życiowej.

Spotkania są prowadzone przez psychologów dziecięcych, odbywają się co dwa tygodnie, we wtorki w godz. 16.00 – 17.30, są bezpłatne.

Zapisy i informacje: info@naglesami.org.pl,  tel.: 502 511 138 

Indywidualne spotkania wsparciowe

Spotkania wsparciowe są formą indywidualnej pracy z dzieckiem, które nie chce lub nie jest gotowe na uczestnictwo w warsztatach. Bezpieczna atmosfera tych spotkań sprzyja ujawnianiu przez dzieci tego co dla nich trudne lub niezrozumiałe.

Często celem tego rodzaju spotkań jest przygotowanie dzieci do dołączenia do grupy warsztatowej. Spotkania z dzieckiem poprzedza konsultacja z rodzicem. Koszt konsultacji: 120 zł.

Koszt kolejnych spotkań to 120 zł za spotkanie (50 min.) 

 

Zapisy i informacje: info@naglesami.org.pl, tel.: 502 511 138

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.