grupy wsparcia

grupy wsparcia

Grupy wsparcia Fundacji Nagle Sami powstały z myślą o tych, którzy stracili ukochane osoby i nie radzą sobie po ich śmierci, a  w swoim cierpieniu potrzebują obecności innych. Nie każdy wtedy znajduje oparcie w rodzinie i przyjaciołach. Spotkania osób, które łączy doświadczenie straty kogoś bliskiego dają możliwość dzielenia się uczuciami i myślami, pozwalają uwolnić się od poczucia osamotnienia i niezrozumienia. Tutaj, gdy ktoś mówi „rozumiem”, to naprawdę rozumie. 

Nasze doświadczenie pokazuje, że to właśnie grupy wsparcia są często najbardziej efektywną formą pomocy psychologicznej w żałobie.

Przed przystąpieniem do grupy zapraszamy na konsultację z psychologiem. 

Spotkania odbywają się co drugi tydzień, przez 12 miesięcy. 

Uczestnictwo jest odpłatne - 20 zł od spotkania w Warszawie, 10 zł od spotkania w pozostałych miastach. 

Grupy wsparcia działają w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Gdyni. (aby zapisać się do grupy i poznać zasady jej funkcjonowania zapraszamy do zakładki: http://naglesami.org.pl/czym-sa-grupy-wsparcia.html - gdzie należy wybrać odpowiednie miasto)

Więcej informacji i zapisy pod numerem: 502 511 138 w godzinach 9:30 — 16:30 lub pod adresem: info@naglesami.org.pl

 

Sale spotkań

Sala biała:

 


Sala zielona:

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.