grupy wsparcia

grupy wsparcia

Grupy wsparcia Fundacji Nagle Sami powstały z myślą o tych, którzy stracili ukochane osoby i nie radzą sobie po ich śmierci, a  w swoim cierpieniu potrzebują obecności innych. Nie każdy wtedy znajduje oparcie w rodzinie i przyjaciołach. Spotkania osób, które łączy doświadczenie straty kogoś bliskiego dają możliwość dzielenia się uczuciami i myślami, pozwalają uwolnić się od poczucia osamotnienia i niezrozumienia. Tutaj, gdy ktoś mówi „rozumiem”, to naprawdę rozumie. 

Przed przystąpieniem do grupy zapraszamy na konsultację z psychologiem. 

Grupy wsparcia działają w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Tychach, Białymstoku, Poznaniu, Łodzi i Gdyni.

Aby dowiedzieć się więcej o grupie wsparcia w danym mieście, poznać zasady jej funkcjonowania i koszt uczestnictwa, należy wybrać odpowiednie miasto z menu po lewej stronie.

Więcej informacji pod numerem: 502 511 138 w godzinach 9:30 — 16:30 lub pod adresem: info@naglesami.org.pl

 

Sale spotkań

Sala biała:

 


Sala zielona:

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.