Dla dzieci i rodziców

Jak pomagamy rodzicom?

Oferujemy wsparcie w formie konsultacji indywidualnych z psychologiem dziecięcym. 

Konsultacje dla rodziców w sprawie dzieci

Konsultacje te są formą indywidualnej pracy z rodzicem, który jest zaniepokojony reakcjami Swojego dziecka i potrzebuje wsparcia w zrozumieniu tego co przeżywa jego dziecko po stracie bliskiej osoby.

Podczas konsultacji rodzice mają możliwość podzielenia się swoimi obawami i wątpliwościami dotyczącymi ich dziecka.  Mogą uzyskać odpowiedzi na dręczące ich pytania związane z przeżywaniem straty przez dziecko, a także wskazówki w jaki sposób z nim rozmawiać i na co zwrócić szczególną uwagę w tym trudnym czasie.

Konsultacje prowadzone są przez psychologa dziecięcego. Koszt konsultacji to 120 zł (50 min.).

Zapisy i informacje: info@naglesami.org.pl,  tel.: 502 511 138 

Konsultacje skype’owe

Konsultacje indywidualne z psychologiem dziecięcym dla rodziców, którzy nie mogą skorzystać z konsultacji stacjonarnych, a chcieliby porozmawiać o tym w jaki sposób ich dziecko doświadcza straty bliskiej osoby.

Podczas konsultacji rodzice mają możliwość podzielenia się swoimi obawami i wątpliwościami dotyczącymi ich dziecka.  Mogą uzyskać odpowiedzi na dręczące ich pytania związane z przeżywaniem straty przez dziecko, a  także wskazówki w jaki sposób z nim rozmawiać i na co zwrócić szczególną uwagę w tym trudnym czasie.

Konsultacje prowadzone są przez psychologa dziecięcego, są bezpłatne.

Zapisy i informacja: info@naglesami.org.pl,  tel.502 511 138

Osoba korzystająca z konsultacji przez Skypea’a realizowanych przez Fundację Nagle Sami zobowiązana jest do zapoznania się z regulaminem i trybem ich prowadzenia. Przystąpienie do kontaktu przez Skype’a równoznaczne jest zaakceptowaniem regulaminu w całości.

 

Regulamin konsultacji przez Skype’a dla rodziców.

1. Konsultacje odbywają się w każdy wtorek od godziny 15.00 do 16.00.
2. Każda konsultacja trwa do 30 minut. Konsultacje rozpoczynają się o 15.00 i 15.30. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem info@naglesami.org.pl lub pod numerem telefonu 502 511 138. W trakcie zapisów należy podać imię i nazwisko.
3. Można ponownie nawiązać kontakt podczas kolejnych dyżurów. Oferujemy możliwość skorzystania z 4 konsultacji.
4. W trakcie rozmowy obie kamery są włączone. Możemy je wyłączyć na życzenie rozmówcy. Nie ma możliwości by kamera była włączona jednostronnie.
5. Dźwięk oraz obraz wideo nie są przez Fundację rejestrowane ani nagrywane.
6. Zabrania się rejestrowania, nagrywania, kopiowania, powielania jakiejkolwiek czynności związanej z konsultacjami przez Skype’a.
7. Konsultacje prowadzą terapeuci dziecięcy: Aleksandra Tobota pod nazwą użytkownika: naglesami_konsultacje1 i Milena Pacuda pod nazwą użytkownika: naglesami_konsultacje2

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.