warsztaty i szkolenia

Jak rozmawiać z dziećmi o przemijaniu i śmierci. Warsztat dla rodziców (21.05.2018)

 

Przemijanie i strata dotyczą każdego z nas. Unikając rozmów na ten temat, często próbujemy chronić siebie i dzieci przez trudnymi uczuciami, wątpliwościami i bezradnością. Na warsztatach spróbujemy zbliżyć się do tego tematu, sprawdzić co pojawia się w nas, kiedy myślimy o stracie.


Wspólnie zastanowimy się:

W zależności od potrzeb uczestników, będziemy mogli porozmawiać także o tym czy zabierać dziecko na pogrzeb.

Prowadząca:

Milena Pacuda- psycholog Fundacji Nagle Sami, wpiera rodziców i dzieci po stracie bliskich, więcej informacji http://naglesami.org.pl/milena.html


Informacje organizacyjne:

Czas trwania: 3 godziny

Termin: 21.05.2018, w godz. 17 — 20

Koszt: 100 zł brutto, dla pary rodziców 160 zł brutto

Adres: siedziba Fundacji Nagle Sami, al. Wojska Polskiego 1A

Warsztat odbędzie się po zebraniu minimalnej liczby uczestników. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztacie prosimy o pobranie, wypełnienie i odesłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO na adres: szkolenia@naglesami.org.pl 

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

mail: szkolenia@naglesami.org.pl

telefon:  502 568 636

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.