mediateka

Odlot

Odlot

reżyseria: Pete Docter, Bob Peterson; Stany Zjednoczone; 2009

Bajka, która powstała w wytwórni Disney/ Pixar. Jak wszystkie filmy Pixara jest nowatorska, zaskakująca, nieoczywista. Opowiada o przyjaźni wdowca - starszego, zgorzkniałego i zgryźliwego pana i samotnego skauta. Przez przypadek wyruszają razem w podróż do Ameryki Południowej, aby spełnić marzenie z młodości starszego pana - zobaczyć Podniebne Źródła... w podróż wyruszają latającym balonem. Nic w tej bajce nie jest oczywiste. A najbardziej zaskakuje to nowe życie starszego pana - choć zupełnie inne, nie jest złe... Zobaczcie sami!

Więcej informacji o filmie znajdziecie tutaj

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.