współpracują z nami

prawnicy

Wojtek Glac

Prawnik, politolog, PR-owiec, wieczny wolontariusz :). Na co dzień zajmuje się opieką hospicyjną nad dziećmi.

Pisze dwa doktoraty: prawniczy i politologiczny.  W naszej Fundacji zajmuje się działem prawnym.

Napisz do Wojtka: prawnik@naglesami.org.pl

Justyna Wisińska-Kurpiel

Ukończyła z oceną bardzo dobrą studia dzienne na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Pracowała zawodowo w kancelariach radcowskiej, notarialnych oraz adwokackiej, nabywając umiejętności z prawie każdej dziedziny prawa. Jednocześnie od lat doradzała podmiotowi medycznemu i chcąc poszerzyć swoją wiedzę na temat tej branży zrealizowała podyplomowe Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na swojej alma mater.

Po studiach zdecydowała się odbyć aplikację adwokacką i po uzyskaniu pozytywnego wyniku z zawodowego egzaminu adwokackiego w 2015 roku została wpisana na listę adwokatów Izby Warszawskiej.

W tym samym roku założyła własną kancelarię, która obsługuje podmioty gospodarcze i klientów indywidualnych.

W Fundacji udziela internetowych porad prawnych oraz prowadzi dyżury telefoniczne i osobiste w siedzibie Fundacji

Napisz do Justyny: prawnik@naglesami.org.pl

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.