2016

Psycholog Anna Sokołowska z Fundacji Nagle Sami w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej opowiada o grupach wsparcia

 

"Żałobie po stracie bliskiej osoby mogą towarzyszyć skrajne emocje - od rozpaczy, gniewu, poczucia winy, wyrzutów sumienia, nawet po ulgę - podkreśla psycholog Anna Sokołowska. Wsparcie w tym okresie proponuje fundacja Nagle Sami, której nowa grupa powstanie w Tychach (Śląskie)." 

Pełna rozmowa dostępna pod linkiem:http://wyborcza.pl/1,91446,20086420,psycholog-zalobie-moga-towarzyszyc-skrajne-emocje-od-rozpaczy.html

Obecnie grupy wsparcia Fundacji Nagle Sami prowadzone są w m.in. Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Bydgoszczy. Prowadzimy nabór do grup w: Trójmieście, Tychach i Łodzi. Na jesieni planujemy nową grupę we Wrocławiu.

Więcej informacji: naglesami.org.pl/grupy-wsparcia.html

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.