pomoc psychologiczna

psychoterapia indywidualna

W Fundacji Nagle Sami prowadzimy terapię krótkoterminową.

Osoba korzystająca z tej formy pomocy psychologicznej ustala indywidualnie z psychoterapeutą zakres pracy, zagadnienie czy problem, którym będą się zajmować podczas spotkań.  W Fundacji pracujemy w obszarze żałoby, jednak każdy doświadcza jej w inny sposób i trudności oraz potrzeby związane z przechodzeniem przez ten proces mogą być bardzo różne.

Uczestnictwo w psychoterapii indywidualnej nie wyklucza uczestnictwa w grupie wsparcia.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu, o stałej porze, trwają 50 min.  

Po zakończeniu bezpłatnej, krótkoterminowej terapii osoby zainteresowane jej kontynuowaniem mają możliwość podjęcia w Fundacji płatnej terapii długoterminowej. Koszt jednego spotkania wynosi wówczas 120 zł.

Więcej informacji i zapisy: info@naglesami.org.pl, zapisy: 502 511 138, informacje: tel. 22 633 54 25

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.