pomoc psychologiczna

psychoterapia indywidualna

W Fundacji Nagle Sami prowadzimy terapię krótkoterminową.

Osoba korzystająca z tej formy pomocy psychologicznej ustala indywidualnie z psychoterapeutą zakres pracy, zagadnienie czy problem, którym będą się zajmować podczas spotkań.  W Fundacji pracujemy w obszarze żałoby, jednak każdy doświadcza jej w inny sposób, a trudności oraz potrzeby związane z przechodzeniem przez ten proces mogą być bardzo różne.

W Fundacji prowadzimy zarówno terapię krótko- jak i długoterminową. Czas trwania terapii uzależniony jest od indywidualnych potrzeb klienta i jest ustalany wspólnie z nim.


Terapia krótkoterminowa najczęściej koncentruje się wokół jednego problemu, czy trudności. Zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu spotkań. Terapia długoterminowa pozwala na głębszą pracę nad sobą, poszerzenie własnej świadomości w różnych obszarach życia. Najczęściej trwa powyżej jednego roku.


Uczestnictwo w psychoterapii indywidualnej nie wyklucza uczestnictwa w grupie wsparcia.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu, o stałej porze, trwają 50 min.  
Koszt jednego spotkania to 100zł.

Uczestnictwo w psychoterapii indywidualnej nie wyklucza uczestnictwa w grupie wsparcia.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu, o stałej porze, trwają 50 min.  

Więcej informacji i zapisy: info@naglesami.org.pl, zapisy: 502 511 138 

Zapraszamy do kontaktu:

poniedziałek, środa, piątek w godz.: 9.30 — 13.30;

wtorek, czwartek w godz: 11.30-15.30

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.