Rada Duchowa

Rada Duchowa

Czym jest RADA DUCHOWA?

Radę tworzą przedstawiciele różnych wyznań, którzy w ramach wolontariatu, pomagają osobom zgłaszającym się do Fundacji zrozumieć doświadczenie straty, przez pryzmat wiary i wyznawanych wartości.

W skład rady wchodzą ksiądz katolicki, Łukasz Kobeszko (katolik, filozof, pracownik Centrum Myśli Jana Pawła II), Miriam Gonczarska (przedstawicielka Gminy Żydowskiej), Przedstawiciel Islamu. 

Członkowie rady starają się odpowiadać na potrzeby ludzi w żałobie, być blisko nich, słyszeć ich pytania i wątpliwości, aby następnie razem próbować znaleźć dalszą drogę i sens, zrozumieć doświadczenie utraty w sferze duchowej. 

Rada Duchowa wspiera jeden z bardzo istotnych celów i założeń Fundacji, czyli rozmowę o doświadczeniu żałoby i kształtowaniu społecznej wrażliwości na sytuację osób po nagłej stracie.

Rada Duchowa powstała dzięki wsparciu Pani Beaty Wolfram-Krukowskiej, która prowadzi także Punkt Konsultacyjny przy Biurze Diakonii Kościoła 
Ewangelicko-Augsburskiego w Warszawie. Beata Wolfram-Krukowska jest psychologiem, od 20 lat pracuje w zawodzie, zajmuje się pomocą indywidualną i pracą z rodziną.

Kontakt: wiara@naglesami.org.pl

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.