mediateka

Samotny mężczyzna

Samotny mężczyzna

reżyseria: Tom Ford; Stany Zjednoczone; 2009

To amerykański dramat filmowy, który prawdopodobnie pozostanie w pamięci widza na długo. Fabuła, kunszt aktorski, sposób, w jaki została ukazana południowa Kalifornia lat sześćdziesiątych oraz muzyka wydają się tworzyć niezwykłą całość.

George jest profesorem na uniwersytecie w Los Angeles. Mężczyzna pozostaje od wielu lat w szczęśliwym związku homoseksualnym, aż do dnia tragicznej śmierci swojego ukochanego. Od tego momentu każdy dzień jest walką o przetrwanie, ciężarem niemalże nie do udźwignięcia. Życie staje się pozbawione sensu, wspomnienia przywoływane przez otaczającą rzeczywistość sprawiają ból na granicy wytrzymałości. Z drugiej strony ludzie, którzy mimo wszystko chcą być blisko głównego bohatera.

Film o prawdziwej, dojrzałej i jedynej miłości, a także o ogromnym bólu.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.