warsztaty i szkolenia

warsztaty i szkolenia

Specjalizujemy się w realizacji warsztatów i szkoleń związanych z utratą. Prowadzący posiadają szeroką wiedzę i unikatowe, bogate doświadczenie w zakresie wsparcia osób w żałobie – zarówno w ramach pracy indywidualnej, jak i grupowej. 

Szkolenia adresowane są przede wszystkim do specjalistów pracujących z osobami po stracie, w tym m.in. psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, lekarzy, urzędników.

Szerszy opis najbliższych szkoleń otwartych dostępny jest po kliknięciu na wybrany tytuł szkolenia widoczny po lewej stronie. 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem szkoleń otwartych Fundacji NAGLE SAMI

 


 

Zachęcamy również do odwiedzenia strony projektu NAGLE ZMIANA, w ramach którego wspieramy organizacje przechodzące przez kryzysy oraz rozwijamy miękkie kompetencje pracowników i liderów. Unikatowy element oferty stanowi wsparcie organizacji w związku ze śmiercią pracownika, a także szkolenia dotyczące kontaktu z klientem w żałobie. 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem szkoleń zamkniętych Fundacji NAGLE SAMI

 

 

Zaufali nam m.in.:

         Znalezione obrazy dla zapytania um.st warszawa         

                               

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.