Wasze inicjatywy

Wsparcie dla Sebastiana Firleja

Wspaniały ojciec, kolega, przyjaciel – Paweł. Nikt nie przypuszczał, że jego przygoda z nami wszystkimi skończy się tak szybko. Początek września 2018, przejażdżka motocyklem, który Paweł kochał, kończy się wypadkiem. Umiera 32-letni chłopak. Tyle planów, tyle marzeń, tyle obietnic nie zostanie zrealizowanych, a w tym wszystkim syn Sebastian – oczko w głowie Pawła.

Sebastian, dzielny 8-letni młody człowiek, który musiał przedwcześnie pożegnać swojego ojca, zmaga się z wieloma trudnymi chwilami. Niestety bez pomocy psychologa i terapeuty nie da rady poukładać sobie tego sam. Dodatkowo przypadek Sebastiana jest niestandardowy i bardziej złożony, ponieważ Sebek ma syndromy zespołu Aspergera, które utrudniają komunikację z otoczeniem. Była potrzeba znalezienia odpowiedniego specjalisty, który podejmie się pracy z tym młodym człowiekiem. Udało się. Wszystko niestety ma swoja cenę.

Dlatego właśnie z inicjatywy kolegów, przyjaciół oraz rodziny powstał pomysł zbiórki pieniędzy na pomoc psychologiczną, terapeutyczną oraz w szczególnych przypadkach medyczną dla tego Małego Bohatera. Inicjatywa ta ma odciążyć mamę i rodzinę w sprawach organizacji wizyt u psychologa, dopilnowania terminowości w opłacaniu wszystkich zabiegów oraz sesji terapeutycznych.

W tych trudnych chwilach rodzina mimo chęci pomocy Sebkowi niejednokrotnie sama potrzebuje wsparcia, ale przede wszystkim czasu, aby to wszystko, co się dzieje po utracie bliskiej osoby, uporządkować i określić plany i cele na przyszłość. Dlatego inicjatywa „dla Sebastiana Firleja” jest po to, aby 100% zebranych pieniędzy przeznaczyć na natychmiastową pomoc. Liczymy na to, że wsparcie psychologiczne pozwoli się Sebastianowi otworzyć, żeby nauczył się żyć w nowej rzeczywistości, rozmawiać o tym, co się stało oraz aby odnalazł się w tej sytuacji.

Jeśli chcielibyście Państwo wesprzeć naszą inicjatywę zbiórki na pomoc Sebkowi, zapraszamy do przekazywania darowizn na konto:

 FUNDACJI NAGLE SAMI

07 1030 0019 0109 8533 0003 9912

Z dopiskiem w tytule przelewu: darowizna dla Sebastiana Firleja

 

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.