pomoc psychologiczna

wsparcie e-mailowe

Ta forma pomocy psychologicznej skierowana jest do osób, którym łatwiej jest napisać niż przyjść czy zadzwonić. Zachęcamy do pisania o swoich trudnościach, wątpliwościach, a także do zadawania pytań. Na maile odpowiada psycholog Fundacji. Kontakt mailowy jest szczególnym rodzajem wsparcia, odmiennym od bezpośredniego kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą. Może stanowić pierwszy krok przed podjęciem terapii w gabinecie psychologa.

Adres:  psycholog@naglesami.org.pl

Prosimy o sprawdzanie folderu SPAM na swoim koncie, gdyż zdarza się, że nasze odpowiedzi na Państwa maile trafiają bezpośrednio do SPAMu i nie są widoczne w skrzynce odbiorczej.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.