2018

Zapraszamy do nowej grupy wsparcia dla dzieci

Prowadzimy nabór do bezpłatnej grupy wsparcia dla dzieci. 

Celem grupy wsparcia prowadzonej przez Fundację Nagle Sami jest stworzenie bezpieczniej przestrzeni dla dzieci, które doświadczyły straty.

W trakcie spotkań, dzieci poznają rówieśników, którzy mają podobne doświadczenia. Przy wsparciu prowadzących wyrażają trudne emocje. Jest to również czas kiedy wspólnie się bawią, żartują i śmieją. Zadają ważne pytania i wspólnie szukają na nie odpowiedzi. Rozmawiamy o emocjach, smutku, złości, tęsknocie. Ale często także dobrze się bawimy, śmiejemy, wspominamy zmarłych i opowiadamy anegdoty z nimi związane. Podążamy za potrzebami uczestników. Jest to również przestrzeń do zadawania pytań.

Grupa jest przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia.
Dołączenie dziecka do grupy poprzedzają konsultacje z psychologiem. Spotkania rozpoczną się gdy zbierze się wystarczająca liczba osób.

Informacje i zapisy: 502 511 138, info@naglesami.org.pl 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.