Zespół terapeutyczny

Białystok

Anna Saniukiewicz

Jest psychologiem i psychoterapeutą. Na co dzień pracuje z pacjentami chorymi onkologicznie oraz prowadzi prywatną praktykę terapeutyczną dla osób dorosłych. Ukończyła studia Wyższe - Psychologiczne  w Warszawie oraz 4,5 letni kurs psychoterapeutyczny organizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie .

Doświadczenie zawodowe ( staże) zdobywała między innymi w szpitalu psychiatrycznym w Choroszczy, na grupach terapeutycznych w placówkach zdrowia psychicznego. Ukończyła kurs Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Odbyła szkolenie z zakresu Psychologii Policyjnej i Sądowej w Warszawie. 

 

W Fundacji prowadzi grupę wsparcia dla osób w żałobie.

 

„Terapia jest dla mnie wspieraniem i prowadzeniem pacjenta do zmiany, do której chce dążyć oraz jego drogą do poznania samego siebie .      
W pracy terapeutycznej ważna jest dla mnie relacja z drugim człowiekiem.” 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewelina Szarkowska

Psycholog, psychoonkolog. Absolwentka studiów psychologicznych na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, podczas których realizowała ścieżkę specjalizacyjną Psychologia kliniczna. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Psychoonkologii w praktyce klinicznej w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie studiuje kierunek Psychosomatyka i somatopsychologia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Na co dzień pracuje z pacjentami chorymi onkologicznie oraz ich bliskimi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie na Oddziale Onkologii Klinicznej, w Białostockim Ośrodku Interwencji Kryzysowej, a także w Maltańskim Centrum Pomocy Dzieciom w Krakowie oraz w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy .

W Fundacji współprowadzi grupę wsparcia dla osób w żałobie oraz zajmuje się indywidualnym wsparciem psychologicznym osób po stracie.

„Wsparcie jest dla mnie przede wszystkim spotkaniem z drugim człowiekiem. Spotkaniem, w którym wspólnie można rozpalić świecę na drodze, na której przez chwilę zabrakło światła.”

 

 

 

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.