Zespół terapeutyczny

Białystok

Anna Saniukiewicz

Jest psychologiem i psychoterapeutą. Na co dzień pracuje z pacjentami chorymi onkologicznie oraz prowadzi prywatną praktykę terapeutyczną dla osób dorosłych. Ukończyła studia Wyższe - Psychologiczne  w Warszawie oraz 4,5 letni kurs psychoterapeutyczny organizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie .

Doświadczenie zawodowe ( staże) zdobywała między innymi w szpitalu psychiatrycznym w Choroszczy, na grupach terapeutycznych w placówkach zdrowia psychicznego. Ukończyła kurs Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Odbyła szkolenie z zakresu Psychologii Policyjnej i Sądowej w Warszawie. 

 

W Fundacji prowadzi grupę wsparcia dla osób w żałobie.

 

„Terapia jest dla mnie wspieraniem i prowadzeniem pacjenta do zmiany, do której chce dążyć oraz jego drogą do poznania samego siebie .      
W pracy terapeutycznej ważna jest dla mnie relacja z drugim człowiekiem.” 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.