Zespół terapeutyczny

Kraków

Anetta Mackiewicz

Psycholog, absolwentka UMCS, jest interwentem kryzysowym z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracowała wiele lat w służbach mundurowych, gdzie zajmowała się problematyką stresu, adaptacji, interwencją kryzysową w sytuacjach traumatycznych oraz szkoleniami.

W Fundacji pracuje jako trener, prowadzi grupę wsparcia dla dorosłych i konsultacje psychologiczne. 

„Terapia jest dla mnie spotkaniem z drugim człowiekiem.”  

 

Anda Jaworucka-Drath

Psychoterapeuta, interwent kryzysowy, trener i konsultant. Ukończone całościowe szkolenie w Psychoterapii na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Szpitalu Specjalistyczny im. Józefa Babińskiego w Krakowie certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Absolwent studiów podyplomowych Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa na UJ, Szkoły Trenerów i Konsultantów Zarządzania TRANSMISJA.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m in. w Zakładzie Psychoterapii CMUJ, w Krakowskim Instytucie Psychoterapii, Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic 7F Szpitala Specjalistycznego im. Babińskiego w Krakowie, Ośrodku Pomocy Bezdomnym Uzależnionym od Alkoholu w Myślenicach-Osieczanach,. Od kilkunastu lat zaangażowana w  pomoc dla osób przeżywających choroby terminalne bliskich, a także żałobę w Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie. Specjalizuje się w terapii osób dorosłych w zakresie nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń zachowania, a także różnych kryzysów życiowych w tym związanych z żałobą i utratami.

W Fundacji prowadzi psychoterapię indywidualną. 

 

Monika Michalska

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne interwentem kryzysowym. 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w służbach mundurowych, pracując w takich obszarach jak: kryzys utraty i żałoby, kryzysy katastroficzne, kryzysy traumatyczne. 

W Fundacji prowadzi grupę wsparcia dla osób dorosłych w Krakowie oraz wyjazdowe interwencje kryzysowe.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.