Zespół terapeutyczny

Łódź

Anna Stefaniuk-Grams

Studentka Psychologii na specjalizacji Psychologia kliniczna i zdrowia na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Ukończyła Studium Interwencji Kryzysowej. Uczestniczyła w szkoleniach nt. pomocy psychologicznej po stracie, psychoonkologii oraz traumy dziecięcej.

Współprowadzi grupę wsparcia dla osób w żałobie oraz prowadzi indywidualne wsparcie psychologiczne dla osób po stracie przy Zespole Domowej Opieki Hospicyjnej Caritas Archidiecezji Łódzkiej w Łodzi. Pracuje jako wolontariuszka w Fundacji Gajusz w Łodzi. Jest doktorem nauk technicznych, wcześniej była związana z pracą badawczą na Politechnice Łódzkiej.

W Fundacji Nagle Sami prowadzi grupę wsparcia dla osób w żałobie.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.