Zespół terapeutyczny

Łódź

Anna Bobowicz

Psycholog, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim, ze specjalizacją psychologia zdrowia i kliniczna oraz studiów podyplomowych z zakresu psychoonkologii na SWPS w Warszawie. Ukończyła szkolenie z Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

Od ponad pięciu lat pracuje w Hospicjum Domowym i Poradni Medycyny Paliatywnej, prowadzonych w ramach NZOZ Caritas Archidiecezji Łódzkiej, gdzie zajmuje się wsparciem indywidualnym pacjentów i ich rodzin oraz prowadzi grupy wsparcia dla osób w żałobie. Na kursie dla kandydatów na wolontariuszy hospicyjnych szkoli zakresie komunikacji w rodzinie chorego oraz pomocy osobom w żałobie.

W Fundacji prowadzi grupy wsparcia dla osób w żałobie.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.