Zespół terapeutyczny

Poznań

Kinga Pflaum

Magistrantka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS, edukatorka seksualna, ukończyła m. in. szkolenia z zakresu:  Seksualność dzieci i młodzieży, Seksualność osób dorosłych, Terapia Par. Brała udział w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS ACPiR- Genogram – klucz do zrozumienia rodziny.

Jest inicjatorką powstania grupy Fundacji Nagle Sami w Poznaniu. W pracy łączy wiedzę psychologiczną z bogatym doświadczeniem życiowym.

W Fundacji współprowadzi grupę wsparcia oraz zajmuje się sprawami organizacyjnymi w Poznaniu.

„Terapia jest dla mnie poznaniem i odkryciem siebie na nowo, żeby znaleźć spokój i sens. Nigdy nie jest za późno, by spróbować zmienić swoje życie.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.