Zespół terapeutyczny

Śląsk

Marta Leszko

Pedagog, Psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Instytucie Terapii Gestalt. Prowadzi indywidualną praktykę psychoterapeutyczną dorosłych i młodzieży. Ma doświadczenie w pracy z osobami trwale bezrobotnymi, osobami terminalnie chorymi i ich rodzinami będących pod opieką tyskiego Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach.

Od kilku lat jest również związana z firmą Orange Polska jako coach i trener umiejętności miękkich.

W Fundacji współprowadzi grupę wsparcia dla osób w żałobie.

Monika Kincel

Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła psychologię i filozofię na Uniwersytecie Śląskim oraz Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Doświadczenie kliniczne zdobywała na oddziale psychiatrycznym Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Specjalistycznego Mazowieckiego Centrum Zdrowia w Pruszkowie.

Pracowała z rodzinami i bliskimi osób zaginionych, cudzoziemcami, osobami po doświadczeniach traumatycznych i licznych utratach. Pracując w szkole podstawowej pomagała dzieciom, ich rodzicom i nauczycielom, pracowała również z młodzieżą, osobami niepełnosprawnymi i chorującymi psychicznie.

W Fundacji prowadziła psychoterapię indywidualną i grupę wsparcia obecnie prowadzi wyjazdowe interwencje psychologiczne.

"Psychoterapia jest dla mnie nieustannym wyzwaniem - by używać wiedzy dla dobra Klienta w taki sposób, by nie zasłaniała jego osoby. Dobra relacja terapeutyczna pozwala zobaczyć siebie w pełni, zarówno w cierpieniu, jak i możliwości zmian na lepsze."

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.