2016

5 marca dwa szkolenia w Fundacji. Nabór trwa do 28 lutego

Zapraszamy psychologów i psychoterapeutów do udziału w dwóch szkoleniach zaplanowanych na 5 marca w Fundacji.
Rekrutacja na szkolenia trwa do 28 lutego.

1. Interwencja kryzysowa w żałobie

Celem szkolenia jest przekazanie informacji o stresie, kryzysie psychologicznym oraz interwencji kryzysowej jako metodzie pomocy w sytuacji kryzysu wywołanego stratą osoby/osób bliskich.

Szkolenie:
- ma przygotować uczestników do radzenia sobie po sytuacji traumatycznej,
- służy przekazaniu podstawowej wiedzy dotyczącej pomocy psychologicznej,
- umożliwia ćwiczenie praktycznych umiejętności reagowania na sygnały kryzysu psychologicznego oraz udzielania pierwszej pomocy przedpsychologicznej (na podobieństwo pierwszej pomocy przedmedycznej),
- służy zminimalizowaniu ryzyka wystąpienia PTSD oraz innych negatywnych konsekwencji sytuacji traumatycznych.

 

 

2. Wypalenie zawodowe w pracy z osobami w żałobie

Celem szkolenia jest przekazanie informacji o zjawisku wypalenia zawodowego. Szkolenie skierowane jest do osób pracujących w warunkach silnego stresu, jako grupy ryzyka dla wystąpienia objawów wypalenia: dużego napięcia emocjonalnego, poczucia wyczerpania, depersonalizacji osób, z jakimi spotyka się w pracy, oraz obniżonym poczuciem swej wartości zawodowej.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.