2013

AKCJA: Warszawa czyta i spotkanie m.in. z Olgą Morawską - „Co się teraz robi, w takiej chwili?”

Już w ten czwartek od godz. 18 w MiTo art cafe przy ul. Waryńskiego 28

WARSZAWA CZYTA.
Organizator tak opisuje czwartkowy panel dyskusyjny:
''Idzie rak, nieborak, jak uszczypnie będzie znak… I co się teraz robi, w takiej chwili? W głowie pustka, w sercu wyrwa. Gdy umiera ktoś, a ty nie możesz nic; gdy ktoś kogoś bije albo ciebie ktoś po pysku pierze; gdy miasto kradnie deweloper; gdy ulicami chodzić strach. Trzeba wziąć się w garść, nie marudzić, smutek, rozpacz, gniew schować do kieszeni albo ładnym językiem literackim krzywdę wyrazić. A może właśnie nie, może trza się bić, dać nauczkę?
No i co się teraz robi, w takiej chwili?
Na to pytanie będą próbowały odpowiedzieć: Sylwia Chutnik, Olga Morawska (Fundacja Nagle Sami), Agnieszka Olejnik (Fundacja Chustka), Joanna Piotrowska (Feminoteka), Kazimiera Szczuka (Krytyka Polityczna). Prowadzenie: Kacha Szaniawska (Warszawa Czyta).
"


Więcej o akcji - tutaj.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.