Aktualności

31/12/2012

Nowy Rok

Wiemy, że Sylwester to trudny dzień, a już szczególnie wieczór. Zatem - nie rozliczajcie, nie dzielcie włosa na czworo, spokojnie... przede wszystkim spokojnie przeżyjcie ten wieczór i noc...

więcej >

I żeby ten 2013 był dobry...

 

28/12/2012

Święta, świąta... i co dalej?

Po Świętach często przychodzi przygnębienie...

więcej >

O tym jak to często bywa po Świętach i czy warto się spinać i za wszelką cenę udawać w Sylwestra dobry humor - przeczytajcie w zakładce "pytania i odpowiedzi"

W Warszawie przynajmniej jest ładna pogoda - słońce działa na poprawę humoru znakomicie. Zatem może jakiś spacer... Warto się ruszyć, po świątecznym przejedzeniu.

 

 

24/12/2012

Spokojnych, dobrych Świąt!

Pierwsze teksty w zakłace "pytania i odpowiedzi" już gotowe!

więcej >

Spokojnych Świąt!

Mamy nadzieję, że nasza kartka Wam się spodoba.

Moc dobrych myśli i energii od nas dla Was!

 

20/12/2012

Jak przeżyć Święta...

Pierwsze teksty w zakłace "pytania i odpowiedzi" już gotowe!

więcej >

Wiemy, że Święta to trudny czas. Czas refleksji. Czas rodzinny. Przy stole wigilijnym jak na dłoni widać kogo brakuje, a do tego brak tego człowieka w sercu, nawet jak już sobie dobrze radzimy ze stratą... w Święta czuć... A zatem poczytajcie... Mamy nadzieję, że trochę pomożemy, ciut ukoimy. 

18/12/2012

Jeśli dzisiaj wtorek - to widzimy się w ramach GRUPY WSPARCIA

Widzimy się w centrum Warszawy

więcej >

Serdecznie zapraszamy do naszej grupy wsparcia, która ruszyła w Warszawie (o kolejnych miastach będziemy informować!)

Grupa wsparcia dla osób w żałobie została stworzona z myślą o tych, którzy stracili ukochane osoby i nie radzą sobie po ich śmierci. Żal, ból, rozpacz i lęk są tak ogromne, że potrzebna jest obecność innych. Nie każdy znajduje wsparcie w rodzinie i przyjaciołach. Wtedy osoby cierpiące czują się głęboko samotne i niezrozumiane. Grupa wsparcia jest miejscem, gdzie ludzie mogą otwarcie wyrażać swoje emocje oraz otrzymać akceptację i zrozumienie od innych. Uczestnicy grupy wsparcia są na różnych etapach żałoby, co jest szczególnie cenne dla tych, którzy w trudnej sytuacji znaleźli się niedawno. Osobom na początku żałoby łatwiej uwierzyć w siebie i w sens dalszego życia gdy widzą, że innym, mimo podobnych problemów, udało się odzyskać równowagę, wiarę i odbudować swoje życie.

Zapraszamy na grupę wsparcia dla osób w żałobie w całkowitej atmosferze akceptacji, troski i zrozumienia. 

Spotkania grupy odbywają się w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca w godzinach 18-20, w centrum Warszawy.

Przed przystąpieniem do grupy prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny do Karoliny Skrzypczyk.

tel. 608 575 425 - prosimy dzwonić w następujących godzinach: w poniedziałek od 9:00 do 12:00, we środę od 12:00 do 19:00 i w piątek od 12:00 do 16:00

e-mail: karolina@naglesami.org.pl

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.