2013

Bezpłatny Telefon Wsparcia Fundacji NAGLE SAMI już działa! 0 800 108 108 Pamiętaj, możesz zadzwonić do nas od poniedziałku do piątku, w godzinach 16.00 – 20.00.

0 800 108 108  - bezpłatny Telefon Wsparcia Fundacji NAGLE SAMI już działa!
Dzięki firmie Orange, partnerowi techonologicznemu Fundacji  NAGLE SAMI, startujemy z pierwszą w Polsce linią wsparcia dla osób w żałobie, osób po stracie kogoś bliskiego.


Jeśli straciłaś / straciłeś kogoś bliskiego, jeśli jesteś w żałobie,  jeśli nawet było to dawno ale czujesz, że  nadal potrzebujesz wsparcia, zadzwoń pod bezpłatny numer 0 800 108 108.  Postaramy Ci się pomóc.

Pamiętaj, możesz zadzwonić do nas od poniedziałku do piątku,  w godzinach 16.00 – 20.00.
Telefon odbierze jeden z naszych dyżurnych wolontariuszy. Są to specjalnie przygotowani do pracy w Telefonie Wsparcia  psychologowie i osoby w trakcie szkolenia psychoteraputycznego.

Ich pomoc jest dyskretna, anonimowa, profesjonalna. Wysłuchają, doradzą, udzielą wsparcia, opowiedzą o  tym, jak radzą sobie inni, spróbują wskazać różne drogi tak, abyś mógł iść dalej. 

 

0 800 108 108  - bezpłatny Telefon Wsparcia Fundacji NAGLE SAMI. Poniedziałek – piątek, 16.00 – 20.00.

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.