2018

Bezpłatne szkolenie - 23.03.2018!

Już 23 marca w Warszawie organizujemy trzecie bezpłatne szkolenie dotyczące dobrych praktyk HR w sytuacji śmierci pracownika oraz bliskiej mu osoby. Szkolenie prowadzone jest przez psychologów oraz radcę prawnego, którzy odnoszą się do aspektów psychologicznych, komunikacyjnych, organizacyjnych i prawnych dotyczących radzenia sobie ze stratą w organizacji. Adresowane jest przede wszystkim do osób związanych z obszarem HR, w tym do partnerów, dyrektorów, managerów i specjalistów HR. 

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 502 568 636 lub mailowy pod adresem: szkolenia@naglesami.org.pl  Więcej informacji, w tym formularze zgłoszeniowe znaleźć można na stronie naszego projektu NAGLE ZMIANA

Szkolenie realizujemy dzięki wsparci Fundacji ENERGA. Relacja z poprzedniego szkolenia dostępna jest tutaj

Zapraszamy!

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.