2017

Trwają zapisy na bezpłatne szkolenie 24.11.2017

Poprzez szkolenie Dobre praktyki HR w przypadku śmierci pracownika lub bliskiej mu osoby przygotowujemy organizacje na wystąpienie kryzysowej sytuacji w przyszłości. Mówimy o aspektach prawnych, organizacyjnych, komunikacyjnych, psychologicznych, bo wiemy, jak trudne i ważne jest skuteczne działanie w czasie kryzysu związanego ze stratą. Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby związane z obszarem HR, w tym przede wszystkim dyrektorów, managerów i specjalistów HR. Dzięki wsparciu Fundacji Energa udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Najbliższe szkolenie już 24 listopada w Warszawie! Kolejne planowane terminy: 2 lutego i 23 marca 2018. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt telefoniczny: 502 568 636 lub mailowy: szkolenia@naglesami.org.pl

Więcej informacji na temat szkolenia dostępnych jest na stronie naszego projektu NAGLE ZMIANA

Zapraszamy!

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.