2020

Film "Biały, biały dzień" o przeżywaniu żałoby dostępny od 1 maja on-line

Pamiętacie, jak jeszcze w czasie przed pandemią nasi terapeuci brali udział w specjalnych pokazach filmu "BIAŁY, BIAŁY DZIEŃ" Hlynura Pálmasona? Jednym z głównych wątków tego obrazu jest żałoba. Mamy dla Was dobre wiadomości od Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, film będzie legalnie i premierowo dostępny na poniższych platformach:
vod.pl
Cineman.pl
vod.toya.net.pl
Do kina szybko się nie wybierzemy, a warto film zobaczyć. Tak opisywała go psycholog Fundacji Katarzyna Czajkowska-Łukasiewicz "Biały, biały dzień" to film o miłości i o jej dalszym ciągu, jakim jest przeżywanie straty najbliższej osoby. Straty jej fizycznej obecności, ale też straty wyobrażeń na jej temat. Towarzyszenie bohaterowi w jego zmaganiach emocjonalnych oswaja uczucia, których potocznie nie kojarzy się z przeżywaniem żałoby, a które mogą być codziennością podopiecznych Fundacji Nagle Sami - gniew, poczucie winy czy nawet chęć zemsty".

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.