2016

Historia Kuby Błaszczykowskiego to dowód na to, że po stracie można żyć dalej i realizować marzenia

Dziś mecz naszej reprezentacji z Portugalią. Zawodnikiem, dzięki któremu Polska znalazła się w ćwierćfinale Euro2016 jest Jakub Błaszczykowski. 

Historia jego dzieciństwa jest trudna. Przywołujemy ją jednak, gdyż właśnie takie dobre zakończenia — wspaniała rodzina, świetna gra i awans do ćwierćfinału — dają nadzieję, że nawet po największych dramatach i stratach życiowych można się podnieść i żyć dalej.

Błaszczykowski: „Podziękowania za gole kieruję w niebo, w stronę mamy. Zawsze we mnie wierzyła. Mam poczucie, że piekło jest już za mną".
Kuba Błaszczykowski. Były kapitan polskiej reprezentacji obecnie ma dwie córeczki i cieszy się tym, co los zabrał mu w dzieciństwie – szczęśliwą rodziną. Na to wszystko jednak musiał pracować dużo ciężej niż wielu jego kolegów. Jego życiowa droga obciążona jest rodzinnym dramatem. Miał 11 lat, kiedy na skutek rodzinnej kłótni tragicznie zmarła jego matka. Umierała na ulicy, niemal na jego rękach. Ojciec, który ugodził ją nożem trafił do więzienia, mały Kuba – do domu babci Felicji. To ona z pomocą rodziny, w tym syna Jerzego Brzęczka, wychowała Kubę. I to jej piłkarz zawdzięcza najwięcej.

cały tekst:
http://party.pl/viva/jakub-blaszczykowski-o-rodzinie-i-tragicznie-zmarlej-mamie-22783-r3/?utm_source=facebook&utm_medium=party&utm_campaign=post

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.