2017

Bezpłatne wsparcie psychologiczne dla dzieci w żałobie i ich opiekunów - projekt realizowany dzięki firmie Cedrob

Dzięki współpracy z firmą Cedrob realizujemy projekt w ramach którego oferujemy do 3 bezpłatnych spotkań z psychologiem dla rodziców/opiekunów oraz dzieci po stracie bliskich. Do skorzystania z tego rodzaju pomocy zapraszamy osoby, które są zaniepokojone reakcjami dziecka i potrzebują wsparcia w rozumieniu procesu żałoby. W ramach współpracy możliwe jest także spotkanie psychologa z dzieckiem. Na takiej wizycie specjalista może udzielić dziecku wsparcia a także sprawdzić czy konieczna jest dalsza praca o charakterze terapeutycznym.

Spotkania prowadzą psycholodzy mający doświadczenie w pracy z rodzicami i dziećmi  po stracie. 

Osoby, które chcą skorzystać ze wsparcia zapraszamy do zapisów pod numerem: 502 511 138. 

Więcej informacji pod adresem info@naglesami.org.pl

Spotkania odbywają się w Warszawie w siedzibie Fundacji Nagle Sami w Al. Wojska Polskiego 1a (Żoliborz, blisko stacji metra dw. Gdański).

Fundacja prowadzi także warsztaty dla dzieci po stracie bliskich, więcej na ten temat w linku

Dorosłych po stracie bliskich zapraszamy na indywidualną terapię i grupy wsparcia. Niebawem otworzymy zapisy także na grupę wsparcia dla kobiet po poronieniach i stratach okołoporodowych.

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.