2015

Czekamy na wasze pytania!

Czy nurtują was pytania dotyczące przeżywania żałoby? Zastanawia was to czego doświadczacie wy lub wasi bliscy po stracie? Macie pytania związane ze sprawami prawnymi i organizacyjnymi? Chcielibyście wiedzieć na czym polega pomoc specjalisty?

Piszcie do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytania, a odpowiedzi będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej. W ten sposób wspólnie stworzymy pomocną bazę. Piszcie: info@naglesami.org.pl i pamiętajcie, że nie ma głupich pytań. Zajrzyjcie też do naszej zakładki Pytania i odpowiedzi 

 

 

  

 

 

                

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.