2019

Cztery vouchery do rozdania dla dzieci w żałobie z Krakowa!

 

 

Z przyjemnością informujemy, że w ramach inicjatywy Memoriał Bartka Czajkowskiego, której celem jest aktywizacja sportowa dzieci, które doświadczyły utraty rodzica mamy do dyspozycji voucherki na zajęcia sportowe organizowane przez @Kraul oraz @GymSpace – pasjonatów sportu z Krakowa, promujących aktywnie i od wielu lat zamiłowanie do ruchu. Wierzymy, że ćwiczenia sportowe pomagają w powrocie do życia, niezależnie od nastawienia i możliwości dziecka. Ruch oraz kontakt z innymi w trakcie zajęć odbudowują wewnętrzną motywację.

Mamy do dyspozycji dwa voucherki na pływalnię oraz dwa voucherki na gimnastykę sportową z akrobatyką (jeden voucher na jedno dziecko), w semestrze letnim, który potrwa do końca czerwca 2019. Zajęcia odbywają się na terenie Krakowa. Wsparcie oferujemy dzieciom, które pozostały z jednym rodzicem.

Jeśli wśród Was są osoby, które chciałyby skorzystać z zaoferowanego wsparcia prosimy o kontakt z biurem: info@naglesami.org.pl. Ważna jest kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie zapraszamy do uczestniczenia w sportowej inicjatywie, jaką jest bieg Memoriałowy Bartka Czajkowskiego organizowany w ramach festiwalu biegów górskich @Ultra-Trail Małopolska.

Kraul
GymSpace
Fundacja Nagle Sami
http://naglesami.org.pl/memorial-bartka.html 
http://memorialbartka.pl/
Fundacja 4 Alternatywy
Ultra-Trail Małopolska

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.