2019

Czym jest grupa wsparcia? - nowy artykuł na stronie Fundacji.

Zapraszamy do lektury nowego artykułu, który ukazał się na stronie Fundacji.

Tekst autorstwa psychoterapeutki Katarzyny Czajkowskiej - Łukasiewicz odpowiada na pytanie czym jest grupa wsparcia:

"Będąc w grupie uczymy się od siebie nawzajem strategii przetrwania, naśladujemy sposoby radzenia sobie z bólem, które sprawdzają się u innych. To ważna funkcja grupy, która jest wymierną pomocą w codziennych zmaganiach. 
Kiedy przez rok spotykamy się regularnie ze wszystkimi uczestnikami grupy, niezwykle budujące jest obserwowanie, jak są ze sobą na spotkaniach w tych słabszych, ale i w tych lepszych momentach. Zaszczepiają tym samym w sobie nawzajem nadzieję, pozwalając na obserwowanie siebie jako przykładu tego, że może być lepiej."

Zapraszamy do lektury i przypominamy, że w Warszawie trwa nabór do porannej grupy wsparcia dla osób w żałobie. Spotkania odbywać się będą w piątki, a prowadzić będzie je właśnie Katarzyna Czajkowska - Łukasiewicz.

http://naglesami.org.pl/grupa-wsparcia-dla-osob-w-zalobie.html

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.