2017

Pomóż nam wspierać osoby w żałobie, wpłać darowiznę na rzecz fundacji!

Dzień Wszystkich Świętych to czas refleksji, wspominania osób, których nie ma już z nami. Fundacja Nagle Sami wspiera od lat osoby po stracie bliskich, którym trudno jest ułożyć sobie życie na nowo i poradzić sobie z obezwładniającym cierpieniem. Naszym celem jest przynoszenie ulgi i pomoc w przejściu procesu żałoby. Aby wypełniać naszą misję i dalej pomagać innym zachęcamy do finansowego wsparcia naszej Fundacji. Razem możemy wiele zmienić! Przekonaj się co możemy zrobić dzięki Twojej darowiźnie: http://naglesami.org.pl/pomagam.html

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.