2017

Ruszyła grupa dla kobiet Fundacji Nagle Sami

Otworzyliśmy właśnie cykl 12 spotkań o charakterze wsparciowym dla kobiet, które doświadczyły poronienia lub straty dziecka w wyniku komplikacji okołoporodowych. Tym samym skończył się nabór do tej grupy wsparcia, w której pragniemy stworzyć bezpieczną przestrzeń do rozmowy o utraconych dzieciach, doświadczeniu straty, emocjach które towarzyszą żałobie. 

W związku z zamknięciem zapisów, nie przyjmujemy nowych osób do grupy. Jeżeli jednak chcesz skorzystać z naszej pomocy, napisz na: info@naglesami.org.pl i śledź naszą stronę, na bieżąco będziemy informować o nowych grupach.

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.