Wasze historie

Historia Eweliny

28.01.2015

21 lutego minie rok i 3 miesiące kiedy straciłam najważniejszą osobę w moim życiu Adama, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia i żyłam z nim 5 pięknych lat, które będą ze mną w mych wspomnieniach całe moje życie .... Adam zginął w wypadku samochodowym z winy swojego szefa który nie zatrzymał się na skrzyżowaniu ... zginął nie ze swojej winy chciał żyć -spędzić swoje życie ze mną tak jak i ja z nim ,miał plany jak każdy młody człowiek byliśmy narzeczeństwem 4 lata mieszkaliśmy razem cztery i pół roku normalnie ,szczęśliwie chcieliśmy założyć rodzinę planowaliśmy ślub mieliśmy psa z którym zostałam sama gdzie w mieście w którym mieszkam zostałam sama bo jedyni znajomi to byli znajomi Adama a moja najbliższa rodzina musi pracować za granicą . Moje życie przemieniło się w koszmar, który do tej pory trwa ból który jest z dnia na dzień taki sam jak w dniu wypadku i nie mogę się tym pogodzić.Chodziłam na terapie do psychiatry gdzie przepisano mi leki które nie działały (przeżyłam głęboka depresje ) później do psychologa lecz one nie pomagały z czasem czyli od około 2 miesięcy widzę że mój stan i forma psychiczna jest lepsza jednak jest prawdą co się mówi pospolicie ,, czas goi rany,, ale z każdym dniem modle się o to żeby Adamowi było dobrze i żeby nie cierpiał bo wiem że ja sobie tutaj poradzę i jego najbliższa rodzina również choć jest ciężko. Jestem silna i nie raz miałam dość i chciałam z sobą skończyć ale wiem że Adam by chciał żebym była szczęśliwa i realizowała swoje życie tutaj bez niego ale dla niego. I wiem że kiedyś wyjdzie w końcu słońce...

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.