2016

HR na obcasach – o projekcie Nagle Zmiana

Na blogu Urszuli Zając-Pałdyny – „HR na obcasach” można przeczytać o działalności Fundacji Nagle Sami i naszym projekcie szkoleniowym – Nagle Zmiana.

„Dlaczego postanowiłam napisać akurat o działaniu tej fundacji? Ta instytucja łączy w sobie dwa elementy – pomaganie ludziom w potrzebie i aspekt biznesowy, który można nazwać działaniami z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. CSR – Corporate Social Responsibility). W fundacji pracują wyśmienici psychologowie, którzy poza pomocą osobom po stracie, zajmują się także kształtowaniem miękkich kompetencji pracowników i liderów oraz wspierają organizacje w realnej zmianie jakości pracy” – pisze autorka bloga.

Zachęcamy do lektury: hrnaobcasach.pl/

 

Więcej o projekcie:

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.