2017

30 marca szkolimy działy HR - zapraszamy

Fundacja Nagle Sami specjalizuje się w pomaganiu osobom w żałobie, po stracie bliskich. Z naszego kilkuletniego doświadczenia wynika, że niezwykle ważne jest, jak organizacja radzi sobie w  wypadku śmierci pracownika. Prowadziliśmy interwencje w takich sytuacjach i wiemy, jak bardzo takie zdarzenie zaskakuje osoby zarządzające oraz szeregowych pracowników i jak trudno znaleźć  w takiej sytuacji pomoc.

Ciężar straty, kontakt z rodziną zmarłego, stan psychiczny zespołu, zalew formalności sprawiają, że jest to bardzo trudny okres w działalności każdej firmy, zwłaszcza dla działów zasobów ludzkich. Niewłaściwe postępowanie może skutkować kryzysem organizacji, spadkiem motywacji, problemami z zarządzaniem zespołem. Odpowiednie działania mogą scementować zespół, wzmocnić pozycję pracodawcy, wpłynąć pozytywnie na morale zespołu, a nawet stanowić inspirację do wspólnych prospołecznych działań skierowanych nie tylko wobec rodziny i bliskich osoby zmarłej.

 

Nasze szkolenie pozwoli przygotować Państwa organizację na taki szczególny i trudny moment.

Szkolenie: „Dobre praktyki HR w przypadku śmierci pracownika”

Termin: 30 marca 2017 (czwartek)

Miejsce: Warszawa, Żoliborz

Cena: 900 zł netto od osoby

Czas: 10.00-17.00

Główny rezultat szkolenia: wypracowania skutecznych procedur i określenie standardów działań HR po śmierci pracownika.

Pozostałe efekty szkolenia to m.in.: znajomość przepisów prawa pracy związanych ze śmiercią pracownika i umiejętność ich właściwego zastosowania, wypracowanie standardów i zasad odpowiedniej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, umiejętność wsparcia zespołu w sytuacji kryzysowej przy jednoczesnym zadbaniu o siebie, skuteczna organizacja pracy.

Link do informacji na stronie: http://naglezmiana.pl/szkolenia/nagle-sami/szkolenie-hr.html

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.