2015

Informacja o warsztatach organizowanych przez Warszawskie Centrum Psychoonkologii

Warszawskie Centrum Psychoonkologii rozpoczyna zapisy na warsztaty dla rodziców i opiekunów małych dzieci (0-6): "Idzie rak nieborak - czyli jak rozmawiać z dziećmi, kiedy rodzic ma raka".
Terminy: 7.11, 14.11, 28.11 i 5.12.2015
Zapisy pod numerem telefonu: 570 713 887 lub mailowo: warsztatywcp@gmail.com
"Rodzice/opiekunowie będą uczestniczyli w cyklu czterech spotkań, w trakcie których chcielibyśmy podjąć temat szczerych i otwartych rozmów z dziećmi o chorobie jednego z rodziców. Zastanowimy się w jaki sposób warto rozmawiać, jakie mogą być reakcje dzieci i jak możemy im pomóc. Porozmawiamy także jak dzieci rozumieją pojęcie choroby. Przyjrzymy się również naszym osobistym przekonaniom na temat choroby i rozmawiania o niej – co sprawia nam szczególną trudność i czego się obawiamy w rozmowie z bliskimi, a przede wszystkim z dziećmi?
Warsztaty będą prowadzone przez doświadczonych psychologów - psychoterapeutów. Udział w zajęciach jest nieodpłatny."

 

 

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.