2016

Na blogu "Koło ciebie" ukazał się artykuł o Nagle Sami

Na blogu "Koło Ciebie" ukazał się materiał o naszej Fundacji. Zachęcamy do lektury!

Czy skuteczna pomoc  komuś kto stracił najbliższą osobę jest jednak w ogóle możliwa? Poczucie, że stało się coś nieodwracalnego jest przecież jak najbardziej uzasadnione
i zgodne z faktami?

Podczas terapii nie udajemy, że jest inaczej. Naszym zadaniem jest przede wszystkim pomoc
w odblokowaniu emocji. Staramy się uruchomić naturalny dla każdego proces żałoby-tłumaczy psycholog Anna Sokołowska. Nasi psychologowie, psychoterapeuci i interwenci kryzysowi towarzyszą człowiekowi w tym trudnym momencie. Wspólnie z nim podejmują decyzję, która
z form wsparcia będzie dla niego najlepsza. Grupy wsparcia które prowadzimy także w kilku innych miastach Polski między innymi w Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu, Bydgoszczy czy Tychach to także bardzo ważna forma pomocy. Taką grupę tworzą przecież ludzie, którzy znaleźli się w bardzo podobnej sytuacji i kiedy mówią „rozumiem co czujesz” to rzeczywiście rozumieją. W takim miejscu, każdy może sobie pozwolić na przeżywanie i okazywanie swoich emocji.

pełen materiał:

http://kolociebie.com/co-zrobic-gdy-na-swiecie-zostaniemy-nagle-sami/

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.