2017

Fundacja Nagle Sami - jak skorzystać z naszej pomocy psychologicznej? (Warszawa)

Jeżeli chcesz skorzystać z naszego wsparcia psychologicznego, nie jesteś jednak pewien czy: pomoc psychologa jest Ci potrzebna? nie wiesz czy chcesz skorzystać z długoterminowej  terapii?

To warto zapisać się na konsultację by rozwiać wszelkie wątpliwości w tym temacie. Takie jednorazowe spotkanie, które trwa ok. 50 minut jest darmowe i pozwoli ocenić Ci, czy chcesz z naszej pomocy korzystać dalej. Po takim spotkaniu psycholog Fundacji będzie mógł także zarekomendować odpowiednie, dalsze działania: terapię indywidualną, grupę wsparcia, a może jeszcze jedno-dwa spotkania konsultacyjne. 

Terapeuci Fundacji specjalizują się w pomocy osobom w żałobie (tu możesz poczytać o naszych psychologach), mają duże doświadczenie w pracy terapeutycznej, stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Jeżeli jesteś osobą po stracie skontaktuj się z nami.

W  żałobie nie trzeba być samemu, zapraszamy do kontaktu z nami i umówienie się na pierwszą darmową konsultację:  tel. 502 511 138,  mail info@naglesami.org.pl. Godziny, w których dokonujemy zapisów na konsultacje w Warszawie:

poniedziałek, środa, piątek w godz.: 9.30 — 13.30;

wtorek, czwartek w godz: 11.30-15.30

W ramach bezpłatnej pomocy można także korzystać z porad prawnych (prawnik@naglesami.org.pl) i Telefonu Wsparcia 800 108 108.

 

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.